Author: n***2
Date:
Review: I love it 😍🫀 Definitely recommend. Any twilight fans here ?
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 49kr
Having visions of glossy lips? Let your dreams materialize into reality with our Premonition Roll On Lip Oil. Glide this non-sticky oil onto lips for an immortal glow straight from your vampy visions. With the rich moisturization and high-shine this lip oil provides, your glossy pout will be glimmering just like a sunlit vampire.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Multicolor |
| Finish | Glossy |
| Length | 7 cm |
| Width | 4 cm |
| Height | 12 cm |
| Net Weight | 7.3 g |
| SKU | sb25072873080171084 |
Author: n***2
Date:
Review: I love it 😍🫀 Definitely recommend. Any twilight fans here ?
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: y***m
Date:
Review: I love tho so much, so glossy and so beautiful, 100% buy it
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: l***5
Date:
Review: i was so inpatient for this one aaaaaa
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: j***z
Date:
Review: good quality and fast delivery!
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.